вівторок, 6 грудня 2022 р.

ЗНУ запрошує на підготовчі курси до ЗНО/НМТ

           ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до НМТ

 Запорізький національний університет оголошує набір на 4-місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту. Форма навчання на курсах – дистанційна. Початок прийому заяв – 5 грудня 2022 року. Зареєструватись, заповнити електронну заявку та прикріпити документи можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1Ywcb5SE9UsiAubvJ1nfjw7UGvY4EZ2JuTPyW2fxRdTw/edit?ts=637fc126

Тривалість занять із 30 січня до 28 травня 2023 року.
Програма курсів розрахована на 4 місяці підготовки до НМТ. Підготуватись до складання НМТ можна з одного або декількох  предметів:
 • Українська мова
 • Історія України
 • Англійська мова
 • Математика
  Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти до складання НМТ. 
  Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.
  Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:
 • За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами прийому-2022 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.
 • заяву про зарахування на підготовчі курси:
 • ксерокопію паспорта (надіслати фото)
 • копію квитанції про оплату (надіслати після приєднання до групи слухачів курсів у телеграмі).
    Вартість за весь період навчання за один предмет780 грн
Документи в електронному вигляді треба прикріпити до електронної реєстрації або надіслати на електронну пошту відділу.
Детальну інформацію можна отримати, звернувшись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя,
вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209,
навчальний корпус № 2,
e-mailvdpp_znu@ukr.net 
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU  

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання НМТ та вступу до закладу вищої освіти!

Немає коментарів:

Дописати коментар